Kargo Ve Sipariş

ESEN SOĞUTMA , www.esensogutma.com'den siparişlerinizi 1 iş günü içinde Kargo firmasına teslim etmektedir. Ürünlerinizin size ulaşması için gereken süre bulunduğunuz il ve yerleşim yerinizin konumuna bağlı olarak, 1 gün ile 4 gün arasında değişmektedir.  
SİPARİŞ GEÇERLİLİĞİ
Siparişleriniz, ödemenin  www.esensogutma.com üzerinden kredi kartıyla yapıldığında yada havale onaylandığında geçerli olmaktadır. Bu nedenle siparişleriniz; ödemenin ulaştığı andaki stoklar esas alınarak karşılanacaktır. ESEN SOĞUTMA yada  www.esensogutma.com  gerek gördüğü taktirde sitemizden yapmış olduğunuz satın almaları tek taraflı olarak stok esaslı veya ürün odaklı iptal edebilir. Bu durumda  www.esensogutma.com  'e havale veya kredi kartı ödemesi yapılmış ise derhal iade gerçekleşir.

KARGO ÖDEMELERİ NASIL YAPILIR?

Mağazamızdan yapmış olduğunuz alışverişlerinizin kargo ücreti ürüne göre değişmektedir. Makinalarda KDV dahil 120,00TL, yedek parçalarda KDV dahil 10,00TL'dir. Kargo ödemeleri ürün satın alınırken otomatik olarak dahil edilir ve ödeme bu şekilde gerçekleşir.

KARGO TESLİM ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİM?
 
Teslim adresine ulaşan kargo ile ilgili teslim belgesi müşteri tarafından imzalandığında, ürünlerin tam ve hasarsız olarak teslim alındığı kabul edilecektir. Kargonuzun dışında hasar, eziklik, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum varsa lütfen teslim almayınız. Kargo bize geri dönecektir.
 
Kargo yetkilisi şahitliğinde, ilk teslim anında hazırlanan tutanaklar eksik veya hasarın sorumlusunun ortaya çıkarılması için çok önemlidir. Kargoyu teslim aldıktan sonra yapacağınız eksik/hasar bildirimleri, tutanak olmadığından incelemeye bağlı olarak reddedilebilir.